Компанія техногігант Sony була звинувачена у гендерній дискримінації


Колишня аналітик із ІТ-безпеки Sony PlayStation Емма Майо подала позов зі звинуваченнями у гендерній дискримінації проти компанії в Каліфорнії. Про це повідомляє  американский новинний портал Axios. 

У позові йдеться про неправомірне звільнення після розмови про “дискримінацію жінок” у ігровому гіганті.

“Sony дискримінує жінок і тих, хто ідентифікує себе як жінки, під час виплати компенсацій і просування по службі”, — наполягає у своєму позові Майо. За її словами, у компанії домінують чоловіки.

Колишня працівниця стверджує, що менеджер компанії підвищував по службі чоловіків, а її ігнорував. Після того, як вона поскаржилась на гендерну упередженість, жінку звільнили, каже позивач. 

У своєму позові Майо зазначає: Sony каже, що її звільнили через закриття внутрішнього відділу, однак вона не була у цьому відділі.

Нині компанії, що займаються відеоіграми, перебувають у фокусі пильної уваги громадськості. Суспільство занепокоєне ставленням до жінок у галузі, де довгий час домінували чоловіки.

Колишня співробітниця позивається до Sony на тлі гучних державних і федеральних судових позовів проти виробника «Call of Duty» Activision через ймовірні сексуальні провини та гендерну нерівність в оплаті праці.